Sweet Country Fragmanı Yayınlandı

Sweet Country

Suç ve drama sınıfının yeni nesil filmlerinden birisi olarak karşımıza çıkacak olan Sweet Country ile alakalı olarak detaylar netleşmeye başladı. Daha vizyona girmeden önce prömiyer denetçi gösterimlerinde birçok ödüle layık gösterildi. Film, ünlü oyuncu kadrosuna sahip olmasa da Oscar ödülleri için de en ciddi adaylardan birisi olarak adından söz ettirecek. Dolayısı ile filmi yakından takip etme yoluna gidiyoruz.

Sweet Country fragmanı da internet üzerinde resmen yayınlanmaya başladı. Mükemmel bir fragman ve filmin iç yüzünü net olarak görebilme şansına da sahip olduk. Sitemiz içerisinde de sizlere bu anlamda fragmanı sunarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Sweet Country Vizyon Tarihi 8 Şubat

Avustralya’da geçen film, hem dram hem de suç unsurlarını içeriyor. Film, henüz vizyona girmeden birçok film yorumcusu tarafından enine boyuna analiz edilerek 5 YILDIZ ile puanlandı. Türkiye’de vizyona girip girmeyeceğini bilmiyoruz ancak İstanbul vizyonlarında filmi görebilme şansına sahip olacağız.

8 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek olan bu filmin ülkemiz seçkin film eleştirmenleri tarafından da görülmesi gerektiğine inanıyoruz. Vizyon seçeneklerini yakından takip edeceğimiz gibi bu anlamda ki haberleri takip edebilmek adına sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Sıradaki içerik:

Sweet Country Fragmanı Yayınlandı