Talihsiz Serüvenler Dizisi Netflix’e Geliyor

Talihsiz Serüvenler Dizisi Netflix

Merak ile beklenen projelerden birisi olan Talihsiz Serüvenler Dizisi Netflix üzerinde resmen yakın zaman içerisinde yayına girecek. Gerek kadrosu, gerek konusu itibari ile çok ciddi anlamda fark yaratacak olan bu proje, çok sevilecek. Fantastik diziler içerisinde yeni bir klasman olarak niteleyebileceğimiz bu dizi, tanıdık isimlere de sahne alıyor diyebiliriz sanırım.

Kurgusu ve efektleri ile daha şimdiden herkesin ilgisini çeken projenin prömiyer tarihi de resmen belli oldu. Bunu sizlere sunmak istiyoruz.

Talihsiz Serüvenler Dizisi

Prömiyer Tarihi 30 Mart 2018

Netflix dizileri içerisinde yer alacak bu proje, 30 Mart 2018 tarihi itibari ile resmen vizyona girecek ve izleyici ile buluşacak. Prömiyer, bilmeyen okuyucularımız için dizilerin vizyon tarihi olarak dikkat çeker. Netflix şirketinin de en çok önemsediği projelerden birisi olduğu için sitemizde de özellikle yer vermek istedik.

Bu mükemmel dizi projesinin geleceğe yönelik olarak da birçok seçeneği bizlere sunacağını biliyoruz. Oyuncu kadrosu üzerinde de duralım.

Talihsiz Serüvenler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çok geniş kapsamlı ve deneyimli bir oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Özellikle Neil Patrick Harris, mükemmel karakteri ile adından ciddi anlamda söz ettirecek. Kadroya bakış atacak olursak;

  • Neil Patrick Harris
  • Melina Weissman
  • Patrick Warburton
  • Louis Hynes
  • K. Todd Freeman
  • Joan Cusack

gibi isimler yer alacak. Büyük çaplı bir proje yakında bizimle birlikte olacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Talihsiz Serüvenler Dizisi Netflix’e Geliyor