Netflix’in Yeni Dizisi The Protector’da Burçin Terzioğlu İsmi!

The Protector

Netflix’in yeni çıkacak olan ilk Türk dizisi The Protector’da Poyraz Karayel’in Ayşegül’ü oynuyor!

Toplam 82 bölüm ile Poyraz Karayel’de başrolü paylaşan Burçin Terzioğlu, Netflix’in yeni Türk dizisi The Protector’da Rüya adlı karakteri canlandıracak. Rüya karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, özgür ve iradesi çok güçlü bir kadındır. Göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndürür. Tutkularının da korkularının da esiri değildir. Çevresindekileri idare etmeyi de yönetmeyi de iyi bilir. Bu derece etken olmasının nedeni, hayatı olduğu gibi kabul etmemesidir.

Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler de Netflix’in yeni çıkacak ilk Türk dizisi olan The Protector’da başrolü paylaşıyor! Yönetmen koltuğunda ise Can Evrenol oturuyor. Senaryosunda ise İpek Gökdel’in imzası bulunuyor. Atilla Ünsal ile Aşkım Özbek’in yazdığı bir hikayeyi oynayan dizide, gizli bir görevde olan Hakan karakterinin İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra başına gelen maceraları anlatıyor!

 

Drama konulu, Binnur Karaevli’nin yaratıcısı olduğu bu dizi için şuan herhangi bir resmi tarih bulunmuyor fakat dizinin bu sene içerisinde yayına gireceği planlanıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Netflix’in Yeni Dizisi The Protector’da Burçin Terzioğlu İsmi!