The Shape of Water Filminden Yeni Poster!

The Shape of Water
  • İsmail Can Memiş

The Shape of Water’dan Yeni Poster!

Hellboy, Pan’ın Labirenti, Blade 2 ve Kızıl Tepe gibi filmleriyle tanıdığımız ve hayran olduğumuz Guillermo del Toro tarafından sinema severlere sunulan fantastik bir film daha bizleri bekliyor. Fantastik bir konunun etrafında işlenen The Shape of Water’ın ilk posteri yayınlandı. Bu konunun ne kadar ilgi çekici olduğu filmin gösterildiği Venedik Film Festivalinden, en önemli ödül olan Altın Ayı ile dönmesinden anlayabilirsiniz. Bazı filmleri ile hayal kırıklığı yaşatan yönetmenin de bu The Shape of Water filmine ne kadar sıkı hazırlandığını da bizlere gösteriyor.

The Shape of Water filminin hikayesi soğuk savaş döneminde Amerika’da geçiyor. Filmin baş karakteri olan Elisa’nın hükümet tarafından çok gizli yürütülen bir operasyondan haberdar olması ile başına gelen hadiseler anlatılıyor. Korku tabanlı bir film olsa da beklenenin aksine aşkın tavan yaptığı bir film bizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda laboratuarında temizlikçe olarak görev yapan Elisa bir anda beklemediği bir şekilde ilginç bir aşk hikayesinin ortasına düşüyor. Sally Hawkins’in baş rolde oynadığı filmde eşlik edenler Octavia Spencer ve canavar rolünde ise Doug Jones bulunuyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.