Timeless Yayın Tarihi Belli Oldu (NBC)

Timeless

Türkiye genelinde de haberleri merak ile takip edilen NBC projesi Timeless yayın tarihi internet üzerinde resmen açıklandı. Yabancı diziler konusunda çok farklı projelerin son dönemde ortaya çıktığını biliyoruz. Netflix şirketinin de ülkemizde hizmet vermeye başlaması ile birlikte çok daha geniş kitlelerce yabancı dizilerin seyredildiğini biliyoruz.

Geçmişte de yayınlanmış olan ve final sezonunun ardından çok uzun bir ara veren Timeless, NBC sayesinde ekranlara kısa süre içerisinde gelecek. Dizinin prömiyer tarihi de netleştirildi. Heyecan ile beklediğimiz dizi yakında bizlerle.

Timeless Yayın Tarihi

Timeless Yayın Tarihi 11 Mart 2018

Timeless, bir NBC projesi olarak çok kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratacak. Yeniden ekranlara dönen proje, mükemmel efektleri ile de adından söz ettiriyor. 11 Mart 2018 tarihi itibari ile yeniden yayınlanmaya başlayacak olan dizi, ülkemizde yayına girecek mi, merak konusu. Tabi ki internet üzerinde dizinin tanıtım videosu da çok ciddi anlamda ilgi gördü. Sitemiz içerisinde bu noktada sizlere daha kapsamlı örnekler sunacağız.

Büyük bütçeli bir dizi projesi olması nedeni ile de dünya genelinde çok daha fazla ilgi görüyor. Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey ve Claudia Doumit var. Shawn Ryan ve Eric Kripke gibi usta isimlerin yer aldığı mükemmel bir dizi projesi. Kısa bir süre daha dizi projesinin bizlere sunulmasını bekleyeceğiz. Güzel bir proje geliyor.

Sıradaki içerik:

Timeless Yayın Tarihi Belli Oldu (NBC)