Tom Clancy’s Jack Ryan Dizisi Fragmanı Fark Yaratıyor

Tom Clancy’s Jack Ryan Dizisi

Dünya genelinde heyecan ile çıkış tarihi beklenen Amazon yapımlarından birisi olan Tom Clancy’s Jack Ryan dizisi ile alakalı olarak seçenekler ciddi anlamda ortaya çıkıyor. Türkiye genelinde bilhassa bu anlamda atılan adımları görebiliyoruz. Yabancı dizi haberleri konusunda da kısa süre içerisinde en popüler sitelerden birisi olduk. Şimdi ise bomba gibi bir projenin tanıtımını yapıyoruz.

Bu dizi, aynı zamanda bir noktada İstanbul’da da geçiyor. Dolayısı ile bomba gibi bir aksiyon ve gerilim dizisi bizlerle olacak. Dizi, kısa vadede izleyenleri çok ciddi anlamda kendisine hayran bırakacak. Superbowl için hazırlanan kapsamlı fragman da yine adından fazlası ile söz ettiren bir diğer seçenek denebilir sanırım. Tom Clancy’s Jack Ryan dizisi fragmanı aşağıda sizlerle birlikte.

John Krasinski İmzalı Proje

Türkçe altyazılı fragmanı yukarıda görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Dizi, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde dünyayı kasıp kavuracak ki dizi birçok farklı şehirde de çekildi. İstanbul, bunlardan sadece birisi. Amazon, çok büyük bütçeli bir yapım ile karşımıza çıkmakta iddialı. Öyle ki bizlerde bu noktada sizlere en ideal seçenekleri sunma yolunda adımlar atıyoruz.

Vizyon tarihi ile alakalı olarak henüz elimizde net bilgiler yok. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde Amazon kanadından konu ile alakalı resmi bir açıklama bekliyoruz. Sitemizi günlük olarak takip ederek en güncel seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tom Clancy’s Jack Ryan Dizisi Fragmanı Fark Yaratıyor