Tomb Raider (2018) Film Fragmanı Karşınızda

Tomb Raider 2018

Dünya genelinde heyecan ile beklenen film projesi Tomb Raider (2018) film fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Türkiye genelinde de bildiğimiz gibi bu gibi filmlerin çok fazla önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Tomb Raider, bildiğimiz gibi ilk olarak sinema dünyasına Angelina Jolie gibi efsane bir isim ile girdi. Video oyunundan uyarlama mükemmel bir karakter, 2018 imkanları ile karşımıza çıkıyor.

Alicia Vikander’in başrolünde oynayacağı film, aksiyonun doruklarına çıkaracak. Mükemmel efektler ile de adından ciddi anlamda söz ettirecek.

Tomb Raider (2018) Vizyon Tarihi 16 Mart 2018

Tomb Raider ya da diğer adı ile Lara Croft, çok ciddi anlamda farklılık yaratacak bir proje olarak ön plana çıkacak. Alicia Vikander, yeni nesil Lara Croft’a hayat verecek. Filmin vizyon tarihi de kesinleşti. Bu mükemmel film projesi, 16 Mart 2018 tarihi itibari ile tüm dünya genelinde ve ülkemiz sinemalarında vizyona girecek.

Tomb Raider (2018) Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda çok çok ünlü isimlerin olmadığını net olarak söyleyebiliriz. Ancak yine de filmin kalitesi tartışılmaz. Bu anlamda isimleri sırası ile sunacak olursak;

  • Alicia Vikander
  • Daniel Wu
  • Walton Goggins
  • Dominic West
  • Hannah John-Kamen
  • Derek Jacobi

filmin kadrosunu şenlendiren isimler olarak da dikkatleri çekiyor. Tomb Raider (2018) film afişi de tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Dolayısı ile film bu görseli ile dahi çıtayı bir adım daha üst seviyeye çıkarıyor.

Sıradaki içerik:

Tomb Raider (2018) Film Fragmanı Karşınızda