Ufak Tefek Cinayetler’in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Star TV’nin yeni sezonda ekranalara gelecek olan dizisi Ufak Tefek Cinayetler yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz ve Yıldıray Şahinler gibi oyunların oynayacağı dizinin tanıtım videosu yayınlandı.

Dört adam ve dort kadının birbirleri arasında geçen küçük sırları tutkulu aşkları ve yalanları konu alan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 Ekim Salı günü Star TV’de ekranlara gelecek.

Kiralık Aşk’ın senaryonusu yazan Meriç Acemi’nin kaleminden çıkan Ufak Tefek Sırlar’ın yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Ufak Tefek Cinayetler’in Yayın Tarihi Belli Oldu!