arama

Umudunu Kaybetme – Kısa Tavsiyeler

Umudunu Kaybetme
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Will Smith’in başrolünü oynadığı Umudunu Kaybetme filminde Chris karakteriyle karşımıza çıkıyor. Will Smith denince akla ilk gelen filmlerden biri olan Umudunu Kaybetme filminde Chris karakterini canlandırıyıror. 1 çocuk sahibi Chris hangi işi yaparsan yapsın bir türlü dikiş tutturamamaktadır. En sonunda evi terk etmek zorunda kalan Chris hiçbir zaman pes etmeden farklı satış yöntemlerini denemektedir. Daha sonra bir borsa şirketinde stajyer olarak şansını yakalayan Chris bu fırsatı iyi değerlendirmek istemektedir. Daha sonra bir borsa şirketinde stajyer olarak şansını yakalayan Chris bu fırsatı iyi değerlendirmek istemektedir.

Chris için borsadaki mülakatta kolay olmamıştır. Koştura koştura zar zor yetişen Chris görüşmeye kıyafeti, saçları boyalı bir şekilde zar zor yetişmiştir. Chris, mülakat öncesi çok heyecanlıdır. Mülakat odasına çağrıldıktan sonra, odaya giderken ki geçtiği yerlerde şaşkınlık içerisinde kalıyor. Odaya girdikten sonra tek tek herkesin elini sıkan Chris içerideki beyaz yakalıları şaşırtıyor. İlk konuşması ise kıyafetinin hali hakkında bir açıklama yapmak oluyor. Ama bir bahane bulamadığını ve samimi bir şekilde yaşadıklarını anlatmaya başlıyor. Odadakilerin sorduğu sorulara verdiği sıradışı cevaplarla onları etkilemeyi başarıyor. Sadece bununla değil aynı zamanda Chris’in kararlılığı ve öğrenmeye olan inancı da etkileyen bir başka detay.

Yönetmenliğini Gabriele Muccino’nun üstlendiği ABD yapımı Umudunu Kaybetme filminde insanoğlunun azminin ve inatçı bir şekilde sorunların üzerine gitmesinin neleri başarabileceğini görüyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.