Ünlü Yönetmenden Romantik Drama: Endless

Yönetmenliğini ünlü yönetmen Scott Speer’ın üstlendiği romantik drama filmi Endless ilk fragmanını yayınladı. Yapımcılığını, Gabriela Bacher, Sean Finegan, Basil Iwanyk, Kevin DeWalt ve Erica Lee’nin üstlendiği Romantik Drama filmi erkek arkadaşını trafik kazasında kaybeden bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Çekimleri tamamlanan filmin hangi platformda yayınlanacağı kesinleşmese de, Ağustos ayı içerisinde yayına gireceği biliniyor.

FİLM HAYATININ AŞKINI KAYBEDEN BİR GENCİ ANLATIYOR

I Still See You, Sokak Dansı 4, Eye Candy, Midnight Sun, The Lxd: The Legion Of Extraordinary gibi başarılı filmlerin yönetmen koltuğunda oturan Scott Speer, yaptığı bir röportajda Endless filminde çok iddialı olduğunu söyledi. Oneil Sharma, Andre Case tarafından yazılan filmin konuşu şu şekilde: Başrolda Chris (Nicholas Hamilton) ve Riley’e (Alexandra Shipp) olmak üzere 19 yaşındaki birbirine sırılsıklam aşık 2 genç bulunuyor. Ancak bu büyük aşk onları bir arada tutmaya yetmez. Bir trafik kazasında hayatını kaybeden Chris, ölümle yaşam arası olan arafta kalır. Sevgilisi Riley’in üzülmesine dayanamayan Chris onunla iletişime geçmek için büyük uğraş verir. Ancak bu uğraş pek de işe yaramaz.

OYUNCU KADROSUNDA YOK YOK!

Yayınlanan fragman sonrası eleştirmenlerin yaptığı ön eleştiriye göre bizi güzel bir drama filmi bekliyor. Oyuncu kadrosunda Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Ian Tracey, Catherine Lough Haggquist, Zoë Belkin, BJ Harrison, Famke Janssen ve Aaron Pearl gibi isimlerin bulunduğu Endless filmi çok yakında sinamaseverlerle buluşacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ünlü Yönetmenden Romantik Drama: Endless