Wind River Filmi İçin Yeni Poster Geldi!

Wind River

Taylor Sheridan’ın yönettiği gerilim ve gizem karışımı film Wind River için yeni poster tam karşımızda!

Wind River filminin yapımcı şirketi The Weinstein Company filmin meraklıları ve hayranları için bir poster daha paylaştı. Posterde filmin vizyon yani sinemaya çıkış tarihi ve birkaç başrol oyuncusunun da ismi yazıyor.

Filmin hikayesi ise biraz da kategorisel olarak karışık. Biraz dram biraz gizem biraz da içinde gerilim bulunuyor. Tabii gizem demişken kıdemli sırları da açığa çıkartma ile alakalı bir konusu var. İşine daha yeni girmiş bir FBI ajanı Jane Banner ve uzun zamandır bu ajanlığı yapıp rütbeli biri olarak ismini duyurmuş Cory Lambert ikilisini konu alıyor. Bu grup bir Kızılderili bölgesindeki cinayeti araştırmaya gidiyor. Gebertilen genç kızın öcünü almak için yaptıkları araştırmalarda gizemler ve birçok sırlar ile başa çıkmak zorundalar.

Filmin oyuncu kadrosu ise Yenilmezler filminin ekibinden Hawkeye karakteri Jeremy Renner ve aynı filmin Scarlet Witch karakteri Elizabeth Olsen başrolleri paylaşıyor. Filmin yönetmenliğinde ise birçok filmin senaristliğini yapmış Taylor Sheridan yer alıyor. Filmin senaryosu da aynı şekilde Wind River filminin yönetmeni Taylor Sheridan tarafından kaleme alındı. Ayrıca oyuncu kadrosunda ek olarak Kelsey Asbille, Graham Greene, Julia Jones, Gil Birmingham ve Jon Bernthal yer alıyor.

Wind River filmi posterin üzerinde de gösterildiği gibi Amerika sinemalarında 4 Ağustos’ta vizyonda. Ülkemiz için halen bir vizyon tarihi bulunmamakta. Posteri inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Wind River Filmi İçin Yeni Poster Geldi!