Yabancı Diziler 2018 En Çok Bekleneler | Buzaman.com

  • İsmail Can Memiş

Dizi sektörü oldukça zor bir alanlardan biridir, özellikle yabancı diziler 2018 yılında oldukça zor ve sıkıntılı zamanlar bekliyor diyebiliriz. Zira çok iyi diziler çıkmakta ama sektör yoğunluğundan dolayı ve izleyici kitlesinin dizi seçimindeki şansızlıklardan dolayı oldukça zor döneler ve zor süreçlerden dolayı dizilerin kapanmasına ve bitirilmesine sebep olabiliyor.

En çok sevilen ve son zamanların çok revaçta olan dizi türlerini sıraladığımızda Game Of Thrones birinci sırayı götürüyor diyebiliriz. Ama sadece bu dizi değil her film izleyicisinin sevdiği bir türü olduğu gibi dizi izleyicisinin de kendine has bir dizi türü bulunmakta, örneğin The Flash dizisi bilimkurgu severler için oldukça uç nokta yani en üst seviye olarak bilinmekte. Tabi burada komedi ve dram severleri de atlamamak lazım. Lafı fazla uzatmadan her türün kendine özgü bir izleyici kitlesi mevcut ve bir dizinin iyi olması senaryo, yönetmen ve dizinin konusu belirliyor.

Son olarak en iyi yabancı diziler 2018 sıralayacak olursak, yine birinci sırada, fantastik ve savaş dizisi severler için taht oyunları yani Game Of Thrones dizisini koymamak yanlış olur diye düşünüyoruz. İkinci sırada ise bilimkurgu ve macera dizisi olarak The Flash dizisini koymak yanlış olmaz. Yeni ve izleyicinin en çok beklediği dizilerin başında ABD yapımı dram ve komedi tarzında olan Life Sentence dizisini koymamak yanlış olur. Suç polisiye ve dram türlerini içinde bulunduran Law & Order True Crime dizisini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Son olarak hangi diziyi seçerseniz seçin önemli olan seyir zevki olan bir dizi olmanız. Yani diziyi tür ve yapım olarak kendi benliğinize uygun ve sizi keyiflendiren bir yapım olarak seçmeniz gerekiyor. Her ne kadar tür ve senaryo olarak iyi dizi seçmiş hissine kapılsanız da belki de kötü bir dizi seçmişsinizdir En iyi yabancı diziler 2018 başlıklı bir yazı gördüm burada en çok beklenen ve imdb puanına göre en kaliteli dizilerini derlemişler sizler isteseniz bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Neyse fazla moralinizi bozmadan keyifli bir dizi sezonu geçirmeniz dileği ile görüşmek üzere. Ben Malik yılmaz hoşça kalın. www.buzaman.com
Site sahibi: Muhammet Aydoğdu

Colony
Oyuncular           Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Peter Jacobson
Ülke      ABD
Tür         Dram, Bilimkurgu, Gerilim
Black Mirror
Oyuncular           Rory Kinnear, Lydia Wilson, Lindsay Duncan
Ülke      İngiltere
Tür         Dram, Bilimkurgu, Gerilim

Rick and Morty
Oyuncular           Chris Parnell, Justin Roiland, Sarah Chalke
Ülke      ABD
Tür         Macera, Komedi, Bilimkurgu, Animasyon

The Handmaid’s Tale
Oyuncular           Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski
Ülke      ABD
Tür         Dram, Bilimkurgu

The Last Ship
Oyuncular           Emerson Brooks, Thomas Calabro, Eric Dane
Ülke      ABD
Tür         Dram, Bilimkurgu, Aksiyon

DC’s Legends of Tomorrow
Oyuncular           Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz
Ülke      ABD
Tür         Macera, Dram, Bilimkurgu, Aksiyon

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Güzel adıgüzel
    2 hafta önce

    güzel listeleme olmuş admin eline sağlık. uzun süredir buradan film haberleri ve öneriler okuyorum. Doğru yoldasınız 🙂

    0