Yeni Sezonu Merakla Beklenen Odd Mom Out Dizisi İptal Edildi!

Odd Mom Out
  • İsmail Can Memiş

Yeni Sezonu Merakla Beklenen Odd Mom Out Dizisi İptal Edildi!

Amerika’nın önde gelen televizyon kanallarından birisi olan NBC Universal’ın bünyesinde bulunanan Bravo kanalının dizisi olan Odd Mom Out dizisinin iptal edildiği bilgisi geldi. 2007 yılında çıkan Momzillas adında ki kitaptan uyarlama olan Odd Mom Out dizisinin üçüncü sezonu 13 Eylül tarihinde bitmişti. Momzillas kitabının hem yazarı, Odd Mom Out dizisinin arkasında ki isimlerden olan ve ayrıca dizinin başrol oyuncuların Jill Kargman projenin sona erdiğini açıkladı. Dizide Kargman’a K.K. Glick, Sean Kleier, Abby Elliott gibi isimler eşlik ediyordu.

Seyirciden kısa zamanda olumlu notlar alan dizi konusu itibariyle de izleyiciler tarafından beğeniliyordu. New York merkezli bir dizi olan Odd Mom Out dizisinde Upper East Side’ta aralarında kendi kız kardeşinin de bulunduğu ve kendisiyle yakından uzaktan alakası olmayan bir grup annenin oluşturmuş olduğu bir grubun içinde bulunan Jill’in hayatı bu gruba dahil olmasıyla değişmektedir. Odd Mom Out dizisinde Jill’in başından geçenlerin anlatılıyordu. Dizi Bravo kanalının ikinci dizisi olarak seyircilerle buluşuyordu. Jill Kargman dizinin bittiğini resmi Instagram hesabı üzerinden duyurdu.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.