arama

Yerli Korku Filmi Alem-i Cin Kan Donduracak

Alem-i Cin
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Uzun bir süredir haberleri yapılan yerli korku filmi Alem-i Cin hakkında detaylar internet üzerinde şekillenmeye başladı bile. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde ciddi anlamda fark yaratan projeler söz konusu. Ancak bu projeler genellikle komedi üzerine ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Eskiden çokça dini odaklı korku filmi projeleri yapardık. Dabbe, Deccal, Büyü ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek söz konusu. Şimdi gelecek film projesi ise adından çok daha fazla söz ettirecek.

Kan Donduracak Sahneler Dikkat Çekiyor

Son dönemde sinema dünyasında karşımıza çıkan birçok farklı projeden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Alem-i Cin fragmanı da yukarıda görebileceğiniz üzere ciddi anlamda kan donduruyor. Türkiye genelinde bu tarz filmler yapıldığı zaman genellikle gerilim tutkunları için ciddi anlamda iyi oluyor.

Özgür Bakar imzalı olan filmin oyuncu kadrosunda ise sandığımız gibi ünlü isimler yer almıyor. Geri plandan seçilen oyuncular, yine de ciddi anlamda fark yaratıyor diyebiliriz. Proje içerisinde kullanılan efektler dünya sineması standartlarına tamamen uygun olarak hazırlandı. Dolayısı ile çok daha ilgi çekici seçeneklerin söz konusu olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

23 Şubat yani yarın itibari ile Türk sinemalarında vizyona girecek olan projenin kan donduracağı aşikar. Yorumlarınızı makalelerimizin altında sizlerde belirtebilirsiniz. Diğer okuyucularımız için en önemli bilgi kaynaklarından birisi olarak dikkatleri çekebilir şüphesiz.

etiketlerETİKETLER