arama

Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri

Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Bu akşam yani yılbaşı gecesi için film tavsiyeleri konusunda sizlere en ideal seçenekleri sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen sinema sektörü, artık her ev için önemli hale geldi. Tabi ki bu önemli gecede sevdikleriniz ile eğlenceli filmler izlemek de sanırım çok çok önemli. Sizler için birkaç önemli önerimiz olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz.

1- Neşeli Hayat

Yılmaz Erdoğan imzalı ve yeni yıl konseptini benimsemiş olan bu mükemmel film, hem komedi hem de dram. Yılbaşı akşamı için ideal yerli filmlerimizden birisi olarak nitelendirilebilir.

2- Kutup Ekspresi

Mükemmel ötesi animasyon filmlerinden birisi. Kutup Ekspresi. başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı yine yılbaşı konsepti için en ideal filmlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

3- Evde Tek Başına

Yabancı film sektörünün geçmişten günümüze en çok beğenilen komedi filmi serilerinden olan Evde Tek Başına, kısa zaman içerisinde adından ciddi anlamda söz ettirdi. Bu film de yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazlarından.

4- Noel Gecesi Kabusu

Farklı konseptte bir film arayışı içerisinde iseniz bu film tam sizler için önerebileceğimiz niteliklere sahip. Çok kısa zaman içerisinde ilgi çeken bir film haline dönüştü diyebiliriz.

5- Babam Söz Verdi

Arnol Scwarzenneger imzalı mükemmel bir komedi filmi. Yılbaşı konseptine tam anlamı ile uyan bu mükemmel film, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeniz için en ideal seçenekleri sizlere sunacak diyebiliriz.

etiketlerETİKETLER