Yıldızlarla Dolu Oyuncu Kadrosuna Sahip Komedi Filmi: Gringo

Gringo

Yakın bir zaman dilimi içerisinde vizyona girecek olan Gringo filmi, yıldızlar ile dolu oyuncu kadrosu ile adından ciddi anlamda söz ettirecek. Sinema sektöründe son dönemde çok ciddi gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmelerin akabinde film, komedi filmi olmasına rağmen içeriğinde aksiyon özellikleri de barındırıyor. Alışık olmadığımız bazı seçenekler de söz konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Charlize Theron, daha önce bu tarz bir filmde karşılaşmadığımız isimlerden birisi. Ancak ilk defa böyle bir komedi filminde kendisini görebilme şansına sahip oluyoruz.

Gringo Filmi Oyuncu Kadrosu

Gringo Filmi Oyuncu Kadrosu

Yukarıdaki resimde de usta isimleri bizzat görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Gringo, ismi ile de fark yaratan bir film projesi olarak karşımızda. Tabi ki ustalar ile dolu oyuncu kadrosunu hep birlikte incelemek istiyoruz. Liste aşağıdaki gibidir;

  1. Charlize Theron
  2. Joel Edgerton
  3. Amanda Seyfried
  4. Maeve Millay
  5. Thandie Newton
  6. Sharlto Copley

olmak üzere son dönemlerin en çok ödül kazanan oyuncuları dikkatleri çekmeyi başarıyor. Tabi ki filmin tanıtım videosu da internet üzerinde resmen yayınlandı.

Gringo Filmi Fragmanı

Bomba gibi bir oyuncu kadrosu ve yine aynı şekilde bomba gibi bir yapım. Ustalar ile dolu oyuncu kadrosunun yanı sıra film, fragmanı ile de herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Hemen bu anlamda sizlere tanıtım videosunu sunmak istiyoruz.

Sıradaki içerik:

Yıldızlarla Dolu Oyuncu Kadrosuna Sahip Komedi Filmi: Gringo