Yüz Yüze Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Yüz Yüze
  • İsmail Can Memiş

Yüz Yüze Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan ve yapımını Tims & Benin üstlendiği ve yapımcılığını ise Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın üstlendiği yönetmen koltuğuna ise Osman Taşçı’nın oturup senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı yeni dizi Yüz Yüze’nin yeni tanıtımı yayınlandı.

Güzelliğiyle tüm Cihangir’in dikkatini çeken Seliha’nın bulunduğu dövüş sahneleriyle dikkat çeken tanıtımında Seliha’nın peşinde olduğu çetenini lideri olan Cihangir’in giriştikleri heyecan dolu maceralar yer alıyor.

Dizinin başrolünde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal yer alırken bu ikiliye ünlü isimler de eşlik ediyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.