Zombi Filmlerini Özleyenler için The Cured Filmi Fragmanı Geldi

The Cured

Zombi filmlerini özlediğimiz şu günlerde Resident Evil alternatifi olarak The Cured filmi kısa bir zaman dilimi içerisinde geliyor. Her geçen gün büyüyen sinema sektöründe yeni projeler dikkat çekiyor. Bu film, kadrosundaki isimler ile de ciddi anlamda fark yaratıyor. Dolayısı ile ön planda tutulması gereken bir film projesi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Oscar ödülü kazanarak dünya genelinde popüler hale gelen Ellen Page başrollü mükemmel ötesi bir film projesi. Korku filmlerini sevenler için gerilimin doruklarına tırmanmanıza neden olacak. Kısacası dizi, her şekilde fark yaratma sebebi olacak.

Kan Donduran Bir Film Olacak

Filmin afişi bile insanların kanını dondurmak için yeterli olacak. Türkiye genelinde özellikle birkaç senedir bu tarz korku filmlerini görme şansımız olmuyordu. Komedi filmleri, sinema salonlarını çok ciddi anlamda zaptetmiş durumdaydı. Nitekim bu proje, kadrosu nedeni ile dahi ülkemiz sinemalarında fark yaratacak bir seçenek olacak.

Ellen Page, filmin kadrosunda ki en önemli isim ve tek başına filmi ayakta tutuyor diyebiliriz. Dolayısı ile aldığı Oscar ödülünü ne derece hakettiğini bu filmde net bir şekilde görüyoruz. The Cured filmi fragmanı, bu anlamda film ile alakalı olarak her konuda bilgi sahibi olmamıza da yardımcı oluyor.

The Cured Film Afişi

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Zombi Filmlerini Özleyenler için The Cured Filmi Fragmanı Geldi